Košík
0 ksCelkem 0 Kč

Kdo jsme a co děláme

GARA HT, spol. s r. o. je česká společnost, zaměřující se již téměř 30 let na výrobu a prodej tepelně odolných ochranných pracovních prostředků. Již od roku 1994 dodáváme na trh kvalitní výrobky, zajišťující spolehlivou ochranu zaměstnanců před extrémními teplotami, prořezem a dalšími nebezpečnými vlivy na pracovišti.

Naším hlavním cílem je zajistit bezpečnost při práci v rizikových prostředích. Máme širokou nabídku produktů od nehořlavých technických tkanin, přes ohnivzdorné oděvy, až po speciální žáruvzdorné rukavice. Tyto produkty splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a jsou navrženy tak, aby zajistily co nejlepší ochranu v každé situaci.

Ve společnosti GARA HT věříme, že spokojený zákazník je základem úspěšného podnikání. Proto se vždy snažíme vše udělat k Vaší maximální spokojenosti a vyjít vstříc Vašim individuálním požadavkům. U nás se můžete spolehnout na vysoce kvalitní ochranné pracovní prostředky a na profesionální a vstřícný přístup. Naše výrobky najdou využití v hutním průmyslu, slévárenství, sklářství, strojírenství stejně jako v pekárenství i mnoha dalších odvětvích.